Oon ihan tyytyväinen että koulut jatkuu jo nyt, mä en enää kestäis, jos pitäis pidempään vaan istua ja olla. TOSIN MÄ OLEN YHÄ FLUNSSASSA KIITOS TÄSTÄ missasin kaks ekaa päivää 3D animatiotunneilta ja vähän kyrsii nyt >:< Mutta, toivottavasti vielä saa kiinni porukat. Tosin ekana päivänä ei koneet ees toimineet joten ei ne pahemmin ees edenny.
Ja joo hyi Mori, ampiaisia. Täälläki niitä nyt pörrää koko ajan ja perskuta ku tulevat sisälle ja yrittävät laskeutua olalle tervehtimään ja minä juoksen pakoon ja koitan huutaa koiralle et älä idiootti yritä syödä niitä 8| Ja kuinka ironista et just ku tätä kirjotin ni sisään lens uus ampiainen? Ei, ovea ei voi pitää kiinni kun koira on pihalla.
Pandanna kirjoitti:Ja tänään pitäis tehä nettitehtäviä muotisuunnittelijoista, mutta suunnilleen ainut kiinnostava vaihtoehto oli joku nainen, josta KAIKKI löytyvä tieto on espanjaksi .A. En osaa espanjaa.
DDDD8 Ei kiva.